Connect with us

Basketbal: Holíč na domácej polubovke zdolal Sereď

Šport

V sobotu 22.10.2016 pokračovalo ďalšie kolo II.ligy basketbalu mužov Západ. Holíčania privítali na domácej palubovke minuloročných prvoligistov za Serede.

Úvod stretnutia bol vyrovnaný a obidve družstvá sa striedali vo vedení ale v závere štvrtiny si Holíčania vybudovali 7 bodový náskok. Na začiatku II.štvrtiny sa opäť hráči Serede bodovo dotiahli na domácich, to však naštartovalo Holíčanov k lepšej obrannej hre a rýchlymi protiútokmi si vytvorili 12 bodové vedenie. V druhej polovici zápasu už domáci hráči držali vedenie pevne vo svojich rukách a stretnutie dotiahlo do víťazného konca v pomere 94 :74. Ďakujeme všetkým fanúšikom za podporu.

MŠK BO Holíč – BK Lokomotíva Sereď 94  :  74 (50 : 38)
Zostava a body MŠK BO Holíč : Snopko 17b.,  Jaborník  20 b., Malčic  6b.,  Rypák,  Došek 16 b.,  Bačík  6b., Hanusek  27 b.,  Mihaliska,  Zajároš  2b.

Tréner: Ľ. Marenčík